Набридло шукати реферати?
Приходь та замовляй необхідну
роботу у copy
center 24h !
Цілодобово
Безпечно
Зручно
Швидко
Що робить нас особливими?
Лише ми працюємо ЦІЛОДОБОВО
Якщо ви раптово пізно ввечері згадали, що потрібно роздрукувати реферат чи дипломну роботу, пам’ятайте про копіцентр medea — ми працюємо для вас цілодобово завжди!

Працюємо швидко!
Безперечно, час — це гроші. Ваші і наші. І ми бережемо їх, виконуючи замовлення максимально швидко. За лічені хвилини ви отримаєте своє замовлення виконаним якнайкраще.

Знаходимось у центрі міста
Усі дороги ведуть до центру, саме тому ми розташували обидва наші заклади у самому серці Львова. А розміщення неподалік головних університетів Львова дозволяє студентам заощаджувати свій час.

Працюємо якісно!
Якщо ви прийшли у копіцентр medea — будьте певні, що отримаєте результат високої якості! Завдяки контролю за технікою та чесності у своїй роботі маємо змогу надавати якісний сервіс.

Які послуги Вам нададуть в medea™
Роздрук А4 ч/б
Терміновий чорно-білий роздрук формату а4 зроблять адміністратори копіцентру medea. Зробити роздрук у Львові швидко і якісно можливо на вулиці Дорошенка та в проїзді Крива Липа. Просто запишіть свої файли на будь-який електронний носій та надайте його нашим адміністраторам — отримайте роздрук чб а4 за лічені миті! Важливу інформацію ви можете роздрукувати вночі та вдень у будь-який час!
Роздрук А3 ч/б
Якісний чорно-білий роздрук формату а3 ви можете зробити у копіцентрі medea, що у центрі Львова. Принесіть файли, записані на флешку чи диск, і наші адміністратори швидко зроблять чб роздрук великого формату. Роздрукувати вночі — для нас не проблема, тому що ми відкриті цілодобово!
Роздрук А4 кольоровий
Шукаєте кольоровий роздрук у Львові? Приходьте до нас, ми працюємо удень та вночі! Ми використовуємо найкращу техніку для того, щоб ви отримували якісний кольоровий друк А4 за помірними цінами. Ви можете приносити файли для роздруку на будь-яких електронних носіях, а наші спеціалісти швидко зроблять для вас потрібну кількість роздруківок. Також роздрукуємо на Вашому фотопапері.
Копіювання А4 ч/б
Чорно-білий ксерокс формату а4 можна зробити на вулиці Дорошенка та в проїзді Крива Липа. Якщо вам потрібне двостороннє копіювання, просто повідомте про це нашого працівника. Ми ксеримо цілодобово у будь-який день тижня!
Копіювання А3 ч/б
У нас ви можете зробити ксерокопію великого формату. Чб копіювання формату а3 можна зробити у будь-який день тижня вдень та вночі — medea відкрита для вас цілодобово. Ви отримаєте потрібну кількість копій дуже швидко та без жодних зусиль
Копіювання А4 кольорове
Якщо вам потрібно зробити кольорову ксерокопію, звертайтеся в копіцентр medea, що у місті Львів. Наша найновіша техніка дозволяє робити якісні кольорові копії а4 дуже швидко! Отримуйте послуги з копіювання навіть вночі, тому що ми працюємо цілодобово. Наш кольоровий ксерокс важко відрізнити від оригіналу, тож приходьте до нас!
Сканування
Бажаєте перенести інформацію чи зображення з паперового носія на комп’ютер? Ми професійно відскануємо усе, що вам потрібно, та збережемо у бажаному форматі: JPEG, BMP, PNG, PSD тощо. Готові файли ми запишемо на ваш цифровий носій, ПК або надішлемо на електронну пошту. Сканування доступне цілодобово
Розпізнавання тексту
Для того, щоб не передруковувати вручну великі обсяги тексту, ви можете скористатися послугою розпізнавання тексту. Просто дайте працівнику копіцентру потрібні документи: ми перетворимо їх на текст, який ви зможете вільно редагувати у себе на комп’ютері. Отриманий файл ми можемо записати на диск, флешку, ПК або ж надіслати на email
Набір тексту
Не маєте часу передруковувати рукописний текст? Довірте цю роботу адміністраторам копіцентру medea! У найкоротші терміни отримайте готовий текстовий документ із передруком книжки, рукопису чи інших паперових носіїв. Ми запишемо файли у потрібному форматі на ваш пристрій, надішлемо вам на електронну пошту або роздрукуємо на принтері.
Набір титульної сторінки
Якщо вам потрібно набрати титульну сторінку для реферату, лабораторної, курсової чи дипломної роботи, звертайтеся до нас. Досвідчені адміністратори допоможуть вам здійснити набір титульної сторінки, а також завантажать готову сторінку на будь-який електронний носій. За необхідності файл можна надіслати на ваш email, або ж одразу роздрукувати та зброшурувати.
Редагування тексту
Хочете бути впевненими у грамотності свого тексту? Ми надаємо послуги з редагування тексту будь-якої тематики та спрямування. Художні, технічні, наукові, довідкові тексти свідчитимуть про ваш професійний підхід, якщо ви довірите їх редагування справжнім спеціалістам. Дуже швидко ви отримаєте свій текст на електронну пошту. Якщо є необхідність, файли можна записати на диск, флешку, ПК або відразу роздрукувати.
Машинний переклад тексту
Заощаджуйте на дороговартісному перекладі — у medea за лічені хвилини ви можете отримати переклад практично з будь-якої мови! Ми можемо зробити машинний переклад для ознайомлення зі змістом тексту. Але якщо вам потрібен більш коректний переклад, довірте це нашим редакторам.
Брошурування
Ви зможете зручно представити свої напрацювання на діловій зустрічі, якщо замовите брошурування документів. У нас є можливість зброшурувати аркуші за допомогою пластикової пружинки. Для захисту бакалаврської чи дипломної роботи студенти обирають тверду палітурку. Наша техніка дозволяє швидко зброшурувати навіть найтовстіші блоки паперу.
Ламінування
Захистити важливі документи від пошкоджень дозволяє ламінування. Заламінувати документи у Львові можна в копіцентрі medea, що на вулиці Дорошенка та в проїзді Крива Липа. На найновішому обладнанні ми заламінуємо ваш ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб чи народження дитини, різноманітні перепустки та посвідчення — документи будь-якого формату.
Степлерування
Наш копіцентр пропонує послугу степлерування, тобто зшивання аркушів паперу на металеву скобу. Цей метод часто використовується для скріплення сторінок рекламних брошур, каталогів, технічних та інших інструкцій. Ми зшиваємо блоки паперу різноматіних форматів та товщини.
Пошук інформації
Шукаєте розклад руху поїздів? Не знаєте, яка адреса потрібного вам закладу? Терміново потрібно знайти важливу інформацію в інтернеті, але немає такої можливості? Спеціалісти medea допоможуть вам знайти потрібну інформацію у найкоротші терміни! Приходьте у наш офіс на вулиці Дорошенка або у проїзді Крива Липа.
Пошук рефератів
Якщо вам терміново потрібно знайти реферат на будь-яку тему, завітайте до нас. У medea працюють справжні професіонали, які докладуть усіх зусиль до пошуку найдостовірнішої інформації. Їм під силу пошук рефератів на різноманітну тематику: від гуманітарних до технічних наук. Цінуйте свій час та довірте пошук нашим спеціалістам!
Пошук курсових
До пошуку інформації для курсової роботи потрібно підходити серйозно та присвятити цьому не одну годину. Ми розуміємо цінність вашого часу, тому пропонуємо послуги з пошуку курсових. Озвучте тему курсової роботи нашим адміністраторам, і вони зроблять усе можливе, щоб знайти найточнішу інформацію на вашу тему. Витрачайте свій час з розумом!
Коригування зображень
Обробити фотографії, виправити кольори на макеті чи іншим чином коригувати будь-яке зображення можуть спеціалісти копіцентру medea. Запишіть вихідне зображення у зручному для вас форматі на будь-який електронний носій (наприклад, на диск або флешку) та надайте його нашому адміністратору. Вкажіть, що ви бажаєте отримати в результаті, та очікуйте виконаного замовлення у найкоротші терміни!
Заповнення візових анкет
Не впевнені, як правильно заповнити візову анкету? По допомогу ви можете звернутися звертайтеся до medea: тут вам швидко заповнять усю необхідну інформацію для отримання Шенгенської чи будь-якої іншої візи. Ви можете повністю нам довіряти, тому що ми не зберігаємо жодної наданої вами інформації: розраховуйте на повну конфіденційність!
Заповнення та друк check-in на літак
Зайняті люди — зайняті завжди. Плануєте авіапереліт, але не хочете витрачати кілька годин на реєстрацію в аеропорті? Практично усі авіакомпанії надають послугу онлайн реєстрації: вам потрібно зайти у відповідний розділ сайту перевізника та заповнити спеціальну форму. Це дозволить вам пропустити кількагодинну чергу на реєстрацію. Швидко заповнити для вас форму реєстрації та роздрукувати посадковий талон можуть у нашому копіцентрі.
Пошук електронних книг
Знайти та скачати практично будь-яку електронну книгу вам допоможуть наші адміністратори. Вам потрібно знайти художню книжку, підручник із профільного предмету, наукову чи навчальну літературу? Ми вміємо ретельно шукати та знаходити електронні книжки у будь-якому форматі. Файл ми завантажимо одразу на вашу електронну книгу, планшет чи будь-який інший електронний носій. Якщо потрібно — у нас ви можете одразу роздрукувати електронну книгу.
Запис інформації на CD/DVD
На ваше прохання ми запишемо на диск потрібну вам інформацію. Ви можете принести свій диск або придбати його у нас. Ми записуємо диски різноманітних форматів: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW та інші. Наша техніка дозволяє записувати диски швидко та якісно без жодних втрат інформації.
Запис інформації на USB-носій
Якщо вам потрібно записати будь-яку інформацію на USB флеш-накопичувач, зверніться до копіцентру medea. Це зроблять за допомогою найновішої техніки за лічені хвилини! Будьте впевнені у безпеці та конфіденційності вашої інформації: ми не зберігаємо у себе жодних ваших файлів чи даних.

Ми — перший у Львові копіцентр, який працює цілодобово. Звичайно, ми не єдині у місті, але наша історія почалася ще у 2004 році — тому ми можемо вважати себе першопрохідцями. Для нас не існує вихідних, ми працюємо навіть у святкові дні. Тепер ви точно знатимете, де роздрукувати курсову о пів на 7 ранку або квиток на літак о 3 ночі — навіть, якщо це потрібно у суботу чи неділю. Роздрукувати вночі? — запросто! Бо ми відкриті завжди!

Для розташування ми обрали центр Львова не просто так. Саме тут найактивніше тече життя, саме тут відбуваються ключові події міста. Тут працюють тисячі людей, навчаються тисячі студентів та гуляють тисячі туристів. До центру можна без проблем дістатися практично з будь-якого району. Два наших заклади — на вулиці Дорошенка та в проїзді Крива Липа — цілодобово обслуговують бізнесменів, студентів, туристів та й взагалі усіх, кому потрібна наша допомога.

Копіювання, сканування, роздрук, брошурування, ламінування — звичайні послуги будь-якого копіцентру. Ми вийшли за межі стандартного набору послуг. У нас ви можете не лише цілодобово відксерити, відсканувати та роздрукувати документи. Ми готові зробити для вас набагато більше: знайти, забронювати та роздрукувати квитки на потяг, зареєструвати вас на авіарейс, заповнити візову анкету, завантажити електронну книгу чи іншу інформацію на ваш гаджет та навіть зареєструвати дитину в дитсадок! Якщо вам необхідно надрукувати чи відредагувати текст перед друком — наші адміністратори зроблять це за вас.

Пошук інформації — ще одна наша спецпослуга для сильно зайнятих або трохи лінивих студентів. Ви можете замовити пошук необхідної вам інформації в адміністраторів medea. Що саме ми шукаємо? Та практично будь-що: можемо знайти реферат, доповідь, матеріали для курсової чи дипломної роботи, відповіді на питання до екзамену — все, що вас цікавить. Просто прийдіть, поясніть, що вам потрібно, узгодьте терміни та залиште передоплату. Наші адміністратори знайдуть для вас все, що треба — інколи на це вистачає однієї ночі.

Якість та швидкість — запорука нашого успіху. Ми користуємось гарними професійними апаратами. Регулярно їх чистимо, дбаємо про їх справність і замінюємо застарілу техніку. Наші адміністратори чудово розуміють потреби клієнтів, які переважно поспішають у справах. І тому ми поставили собі за правило: обслуговування одного клієнта копіцентру повинно займати не більше двох хвилин. Найчастіше цей час іще коротший, але насправді буває і довше — все залежить від об'ємів роботи. Будьте певні, скільки б часу не було потрібно для виконання вашого замовлення, все буде виконано в повному обсязі і в максимально короткі терміни.

А ще — у нас ви можете почуватися у повній безпеці. І тут мається на увазі не тільки ваша фізична безпека — ми обладнали всі зали камерами відеонагляду, а служба охорони готова приїхати за першим викликом. Ми також дбаємо і про безпеку ваших особистих даних. Будьте спокійні за конфіденційність особистої інформації: після ксерокопіювання чи сканування документів ми не залишаємо собі жодних копій — їх існує тільки та кількість, про яку ви просили.