Ми намагаємось зробити всі наші
сервіси максимально простими
та комфортними для Вас.
Цілодобово
Безпечно
Зручно
Швидко
medea™ - це завжди:
Цілодобово
Важливі справи можуть виникнути дуже несподівано, і ми чудово це розуміємо. Покладіться на нас — ми відкриті у будь-який час . Вирішити невідкладні справи навіть уночі вам допоможуть адміністратори, а в цілодобовому інтернет-кафе ви зможете спокійно працювати, навчатися, відпочивати чи просто перебути ніч та навіть перекусити прямо за робочим місцем.
Безпечно
У сучасному неспокійному світі дуже важливо почуватися у безпеці — як фізичній, так і віртуальній. У medea ви можете бути абсолютно спокійні за конфіденційність своєї інформації: усі ваші логіни та паролі автоматично видаляються одразу після виходу із системи. Ми обладнали кожну залу відеонаглядом. І навіть у випадку незвичайної ситуації ви можете розраховувати на професійну службу охорони, яка готова приїхати за лічені хвилини.
Зручно
Ми прагнемо зробити так, щоб відвідувачам було зручно. У нашому розумінні зручність — це постійна доступність, це швидкість обслуговування адміністраторами, це можливість обирати серед розмаїття послуг та не обмежуватися ними. Зручно, коли адміністратори переходять на ту мову, якою з ними спілкуєшся. Зрештою, зручність — це з'їсти сендвіч, коли зголоднів. Ми хочемо бути місцем, куди можна прийти у будь-який час та почуватися тут комфортно.
Швидко
Звісно, час — це найважливіший ресурс і ми намагаємося заощадити кожну вашу хвилину. З марафонською швидкістю ми можемо роздрукувати ваші документи, надіслати їх на електронну пошту, паралельно шукаючи Вам квиток на потяг. Навіть у годину пік наші адміністратори зроблять усе можливе, щоб надати потрібну вам послугу у найкоротший термін, при цьому в жодному разі якість наданих послуг не падає. Ми цінуємо не лише свій, а й ваш час!
Хто ми?
Since 2004
Перший заклад ми відкрили у далекому 2004 році. Зараз medea — це два сучасні заклади у самому центрі Львова, у кожному з яких розміщені інтернет-кафе та копіцентр. За цей час ми не стояли на місці та не задовольнялися досягнутим — ми безупинно розвивалися, навчалися та покращували технічні умови. Як результат — у Львові практично не залишилося людей, що не знають про medea!
Сервіс високого рівня
Ми намагаємося надавати послуги найвищого рівня та уважно слідкуємо за вашими потребами, регулярно оновлюємо техніку та завжди допомагаємо у нестандартних ситуаціях
Найпопулярніше інтернет-кафе Львова
Понад десятиліття ми якісно виконували свою роботу, що зробило нас беззаперечними лідерами своєї професійної сфери. Ми справді пишаємося своїми досягненнями
Активна громадська позиція
За свою історію medea™ неодноразово виступала спонсором та мецинатом різноманітних культурних чи спортивних подій Львова.
Весь персонал розмовляє англійською
Ми прагнемо бути кращими у всьому, тому постійно вдосконалюємося. Наше місто активно розвивається, перетворюючись на туристичний рай та бізнес осередок, і це змінило й нашу цільову аудиторію — зараз нам часто доводиться обслуговувати іноземних туристів та ділових людей. Кожен наш працівник вільно спілкується англійською мовою, тому з нашими іноземними клієнтами ніколи не виникає непорозумінь. Ви можете сміливо порадити medea своїм закордонним партнерам чи друзям!
Саме такими ми і є. Чесні, щирі і завжди відкриті...